Na lodowcu Moelltal

Trzeci tydzień listopada zawodnicy Narciarni spędzili na lodowcu Moelltal w Austrii. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy wspólny wyjazd dla obu grup sportowych - młodszej i starszej. Dzieciaki pracowały  pod okiem trenerów: Maćka  oraz tradycyjnie Wojtka. Warunki pogodowe i śniegowe wspaniałe. Trenowaliśmy  technikę w jeździe luźnej, przejechaliśmy  tysiące bramek slalomowych i gigantowych, a po świeżym opadzie uprawialiśmy freeride poza trasą w śniegu po pas.Dzieciaki w trakcie zajęć oraz w czasie wolnym integrowały się z sobą skutecznie mimo różnicy wieku. W obozie uczestniczyły i uczestniczyli zawodnicy: Zuzia Świgut, Asia Jarząb, Gaba Wójcik, Pati Florek, Kasia Wójcik, Julka Włodarczyk, Oliwka Wróbel, Michał Czerwiński, Piotrek, Kamil i Adam Krawczykowie oraz nasz master i prezes Wojtek Płoskonka.
W pracy pomagali nam też rodzice: Aneta Świgut oraz Janusz Krawczyk - Dziękujemy Wam Serdecznie!
Zdjęcia z wyjazdu  w galerii.
W przyszłym tygodniu kolejni zawodnicy wyjadą na śnieg do Austrii o czym oczywiście będziemy pisać na naszej stronie.