Kluszkowce po raz drugi.

W środę po Pucharze Polski Kluszkowce gościły zawodników startujących w II edycji Ligi MOZN.
Narciarnia jak zwykle skutecznie powalczyła zbierając ,,garść medali” i zdobywając mnóstwo punktowanych miejsc. Złote medale zdobyli: Julka Włodarczyk, Dorota Wysowska. Medale srebrne wywalczyli: Karolina Król, Ola Dąbrowska. Weronika Gazda i Paula Tylek zdobyły medale brązowe. W pierwszej dziesiątce zawodników poszczególnych kategorii znależli się: Michał Czerwiński(4), Karolina Jarząb(4), Wiktor Szczygieł(5), Patrycja Florek(6),Oliwka Wróbel(8), Daniel Nawalany(8), Piotrek Krawczyk (8). Pozostali zawodnicy klubu również dzielnie walczyli a następnym razem i oni staną na podium. Gratulacje dla wszystkich. Po zawodach w Kluszkowcach Narciarnia jest na 3 miejscu, za Frajdą i Sieprawiem. Kolejne zawody Ligi MOZN w Suchem- środa 22 stycznia.