LIGOWY SLALOM NA DŁUGIEJ POLANIE

11 lutego na płaskim stoku stacji Długa Polana odbyła się kolejna edycja Ligi MOZN.

Tym razem młodzi zawodnicy walczyli w slalomie. Narciarnia nie lubi płaskich górek,  ale mimo to wyniki uzyskaliśmy dobre. Julce Włodarczyk i Piotrkowi Krawczykowi, którzy prowadzili po 1 przejeździe brakło troszkę szczęścia do wygrania zawodów. Ostatecznie Julia była 3, a Piotrek 4 w swych kategoriach. Bardzo dobre 2 miejsce zajęła w Kasia Wójcik – solidna, stabilna firma ;).
Pozostałe wyniki naszych dzieciaków: Daniel Nawalany 6, Marysia Soons, Wiktor Szczygieł 7 dalsze miejsca w zakładce Nasze Sukcesy.

Gratulacje dla wszystkich, również dla tych którym nie udało się ukończyć zawodów.