Marcowy Maraton część I

8 marca w Suchem rozpoczęliśmy tygodniowy maraton zawodów. Pierwsze z nich to Puchar Krakowa w Slalomie, który był również edycją Ligi MOZN. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na twardej, dobrze przygotowanej trasie czerwonej dzieci grup starszych oraz seniorzy walczyli o tytuły oraz kolejne ligowe punkty. Narciarnia po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. I tak: Piotrek i Adam Krawczykowie zdobyli złote medale w swoich kategoriach. Srebrnymi medalami pochwalić się mogą Julka Włodarczyk, Paula Tylek oraz trzeci z Krawczyków-Kamil. Miejsca  4 zdobyli: Kasia Wójcik, Karolina Jarząb i Michał Czerwiński. Pozostałe miejsca naszych: 5m.-Wiktor Szczygieł, 6m.- Daniel Nawalany, 7m. Konrad Rams, 12m.-Albert Mężyk, który wciąż zmaga się z kontuzją kolana. Pozostali zawodnicy klubu nie ukończyli zawodów.
Zdjęcia w galerii - zobacz.

9 marca Suche po raz kolejny gościło  Ligę MOZN , gdzie znów rozegrano slalom, tym razem na trasie pod krzesełkiem.  Aura była słoneczna, trasa twarda i równa jak stół. Dzieci i młodzież z Narciarni zaprezentowała się dobrze, zdobywając kolejne medale i punkty do końcowego rankingu. Piotrek po pięknych obydwu przejazdach zdobył drugie złoto, Paula Tylek wywalczyła medal srebrny a Karolina Jarząb brązowy. Pozostałe miejsca zawodników Narciarni:  6m. Daniel Nawalany, 7m. Karolina Król i Wiktor Szczygieł, 8m. Marysia Soons i Konrad Rams , 9m. Michał Czerwiński, 13m. Kacper Sopata, a 14m. Albert Mężyk.
 Zdjęcia w galerii - zobacz.

Gratulacje dla wszystkich.

Kolejne zawody to trzydniowy Puchar Polski w Białce Tatrzańskiej. Do boju!