MOZN w Suchem

W zawodach Ligi Małopolskiej, które odbyły się 22.01 w Suchem nasi nazbierali kilka medali i zajęli wiele punktowanych miejsc. W grupie 5 złoto zdobyła Karolina Król. W grupie 7 medal brązowy wywalczyła Weronika Gazda, a Julka Włodarczyk zajęła 4 pozycję. W grupie 8 nasi chłopcy ,,poukładali” się kolejno: Michał Czerwiński - 4, Daniel Nawalany - 5 a Wiktor Szczygieł - 6. Ola Dąbrowska zdobyła brązowy medal, Paula Tylek zdobyła 4, a Karolina Jarząb 6  miejsce w grupie 9. Dorota Wysowska wygrała w grupie 11, a Emilka Żołądź zdobyła brąz. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Po 3 edycji Ligi MOZN Narciarnia zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji klubów, a indywidualnie : Juniorki A: Dorota Wysowska 1 miejsce, Juniorki B:  Paula Tylek 1 miejsce, Ola Dąbrowska 3 miejsce, Karolina Jarząb 4 miejsce. Juniorki C: Weronika Gazda 2 miejsce, Julia Włodarczyk 3 miejsce. Juniorzy C: Michał Czerwiński 4 miejsce, Wiktor Szczygieł 5 miejsce. Dziecko A: Karolina Król 1 miejsce, Patrycja Florek 3 miejsce.