Marcowy Maraton część III – Liga MOZN i OFLA-Kluszkowce

Tym razem przy słonecznej pogodzie, ale na topniejącym śniegu przez 2 dni rywalizowaliśmy w slalomie gigancie. W sobotę 14 marca w Kluszkowcach ścigaliśmy się w ramach Ligi MOZN,  a w niedzielę odbył się tam Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich.

W X edycji ligi zdobyliśmy miejsca: 1 m. Patrycja Florek, 2 m. Paula Tylek, 4 m. Kaśka Wójcik, Jula Włodarczyk i Karolina Jarząb,  6 m. Albert Mężyk, 8 m. Karolina Król, 9 m. Daniel Nawalany i Zuza Świgut, 10 m. Michał Czerwiński , 11 m. Maryśka Soons.

W niedzielę w Ogólnopolskim Finale Lig Alpejskich na którym stawili się prawie wszyscy najlepsi alpejczycy naszego kraju wyniki Narciarni były takie: złoty medal - Patrycja Florek, medale brązowe- Julka Włodarczyk i Piotrek Krawczyk, 4 m. Kasia Wójcik, 11 m. Wiktor Szczygieł, 12 m. Marysia Soons, 14 m. Daniel Nawalany, 16 m. Michał Czerwiński, 19 m. Albert Mężyk.

BRAWA DLA WSZYSTKICH !!!