Suche. Dwa razy slalom.

W narciarskim maratonie tego tygodnia kolejny Puchar Polski, tym razem w Suchem k. Poronina. Na twardym dobrze przygotowanym stoku przez dwa dni 16 i 17 stycznia zawodnicy walczyli w slalomie. Nasi wypadli bardzo dobrze. Dwa brązowe medale zdobyła Julka Włodarczyk. Paula Tylek w pierwszym dniu zawodów zajęła 3 miejsce a w dniu drugim pechowo wypadła przed metą, zajmując 2 pozycję po pierwszym przejeżdzie. Oliwka dzięki solidnej jeździe zdobyła 4 i 7 miejsce. Wera Gazda wywalczyła 6 pozycję, Karolina Jarząb zdobyła w czwartek miejsce 15 i w piątek 7, Ola Dąbrowska w czwartek była 22, w piątek poprawiła wynik i zajęła 11 miejsce. Michał Czerwiński w czwartek wypadł, a w piątek zjechał 11. Daniel Nawalany w pierwszym dniu ,,wylądował” na 8 miejscu, a w drugim na 12, Piotrek Krawczyk był 15, Wiktor Szczygieł uplasował się dwa razy na pozycji 16, Albert Mężyk zdobył 25 i 35 miejsce.
Po slalomach w Suchem w klubowym rankingu Narciarnia na 3 miejscu!