Narciarnia na "końcu świata"

We wtorek wróciliśmy z bardzo udanego sudeckiego tournee. W zawodach Pucharu Polski 3 i 4 lutego w Czarnej Górze na twardej, zmrożonej trasie rozegrane zostały 2 slalomy giganty.  W prawie minutowych przejazdach wspaniale zaprezentowała się Julka Włodarczyk zdobywając złoty i srebrny medal. Werka Gazda dwa razy była 5 , Oliwka Wróbel zdobyła 7 i 10 miejsce a Paula Tylek wywalczyła pozycję 6 i 8. Michał Czerwiński zajął 6 oraz 7 miejsce w swojej kategorii. Narciarnia w dalszym ciągu okupuje 3 miejsce w klasyfikacji klubów. Bardzo niepewna jest przyszłość tegorocznego Młodzieżowego Pucharu Polski. Organizatorzy odwołują kolejne edycje, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży również została przełożona. Taki rok.