Narciarskie ostatki 2014/2015

W niedzielę starsza grupa Narciarni powróciła z Moelltal’a. Był to ostatni obóz, który zakończył sezon 2014/2015. Na lodowcu trenowali: Julka Włodarczyk, Kasia Wójcik, Patrycja Florek, Michał Czerwiński. Nie zabrakło też  prawie naszej  Aliny Frołowej, która  ,,doleciała’’  na Moelltal z  Sankt Petersburga.  Potrenowaliśmy w naprawdę dobrym towarzystwie. Na stoku mijaliśmy co rusz: Fritza Dopfera, Ivicę i Janicę Kostelić,  Alexandra Khorishilowa oraz wielu innych wielkich! Opiekę nad zawodnikami sprawował oczywiście Wojtek Wysowski , a asystował mu nasz prezes Wojciech Płoskonka. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy obóz dzieci młodszych, tym razem na Stubai’u.