Klub Sportowy Nowy Sącz Klub Sportowy Narciarnia narty Nowy Sącz Klub Sportowy Nowy Sącz
harmonogram galeria oferta

Niedzielny piknik z Narciarnią

Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach osiągnęli:

Slalom Bieg:              Dorota Wysowska - 20,18 sek.

Slack Liny:                 Aleksandra Dąbrowska - 6,30 m

Slalom Hulajnogi:     Albert Mężyk  - 22,26 sek.

Ring0:                        Piotr Krawczyk - 15 pkt., Bartek Szufa (rodzic) - 15 pkt.

Wyścig w Workach:  Bartek Szufa (rodzic) - 5,78 sek. 

Wspinanie Skrzynki: po 20 skrzynek - Dorota Wysowska, Sebastian Wielgus i rodzice - Jadzia Homoncik, Anna Stojak, Justyna Wielgus

 

SLALOM BIEG WYŚCIG W WORKACH
kategoria: do lat 10 ( rocznik 2004 i młodsze) kategoria: do lat 10 ( rocznik 2004 i młodsze)
miejsce imię i nazwisko rocznik czas miejsce imię i nazwisko rocznik czas
1 SebastianWielgus 2004 24,62 1 Mikołaj Wnęk 2004 8,36
2 Mikołaj Wnęk 2004 25,93 2 AmeliaPlenkiewicz 2005 9,00
3 Patrycja Nowak 2005 26,07 3 Tymon Szufa 2006 9,29
4 Zuzia Świgut 2005 26,63 4 Anastazja Mężyk 2007 9,62
5 Madzia Poręba 2005 26,94 5 Gabriela Kruczek 2005 9,63
6 Amelia Plenkiewicz 2005 28,12 6 Hania Kołbon 2005 10,16
7 Hania Kołbon 2005 30,14 7 Patrycja Nowak 2005 10,34
8 Tymon Szufa 2006 30,50 8 Sebastian Wielgus 2004 10,47
9 Gabriela Kruczek 2005 32,00 9 Zuzia Świgut 2005 10,75
10 Anastazja Mężyk 2007 33,38 10 Madzia Poręba 2005 10,81
11 Alan Mazurkiewicz 2007 39,55 11 Alan Mazurkiewicz 2007 18,90
Poza Konkurencją   12 Wiktoria Kruczek 2008 19,92
  Staś Wnęk 2009 51,81 Poza Konkurencją  
    Karolinka Poręba 2009 25,07
      Staś Wnęk 2009 40,75
               
RINGO SLACK - LINY
kategoria: do lat 10 ( rocznik 2004 i młodsze) kategoria: do lat 10 ( rocznik 2004 i młodsze)
miejsce imię i nazwisko rocznik punkty miejsce imię i nazwisko rocznik metry
1 Patrycja Nowak 2005 8 1 Zuzia Świgut 2005 2,40
2 Sebastian Wielgus 2004 6 2 Mikołaj Wnęk 2004 2,10
3 Anastazja Mężyk 2007 5 3 Jgnacy Kogut 2005 2,00
3 Gabriela Kruczek 2005 5 3 Krystian Wielgus 2006 2,00
3 AmeliaPlenkiewicz 2005 5 4 Amelia Plenkiewicz 2005 1,70
3 Mikołaj Wnęk 2004 5 5 Tymon Szufa 2006 1,50
4 Madzia Poręba 2005 4 5 Alan Mazurkiewicz 2007 1,50
5 Zuzia Świgut 2005 3 6 Anastazja Mężyk 2007 1,40
6 Tymon Szufa 2006 2 6 Madzia Poręba 2005 1,40
7 Krystian Wielgus 2006 2 7 Sebastian Wielgus 2004 1,30
8 Alan Mazurkiewicz 2007 1 7 Kacper Kogut 2007 1,30
9 Hania Kołbon 2005 0 8 Patrycja Nowak 2005 1,20
10 Wiktoria Kruczek 2008 0 9 Gabriela Kruczek 2005 1,00
11 Karolinka Poręba 2009 0 9 Hania Kołbon 2005 1,00
12 Staś Wnęk 2009 0 9 Wiktoria Kruczek 2008

1,00

 

SLALOM BIEG

 

SLALOM HULAJNOGI

kategoria: od lat 10 ( rocznik 2003 i starsze) kategoria: od lat 10 ( rocznik 2003 i starsze)
miejsce imię i nazwisko rocznik czas miejsce imię i nazwisko rocznik czas
1 Dorota Wysowska 1997 20,18 1 Albert Mężyk 1999 22,26
2 Albert Mężyk 1999 20,75 2 Jan Złocki 1999 23,68
3 Piotr Krawczyk 1999 21,19 3 Daniel Nawalany 2000 24,56
4 Ola Dąbrowska 1998 21,30 4 Michał Czerwiński 2000 24,68
5 Daniel Nawalany 2000 21,37 5 Dorota Wysowska 1997 27,50
6 Michał Mazurkiewicz 2001 22,62 6 Michał Mazurkiewicz 2001 27,69
7 Patryk Gonet 2003 22,82 7 Piotr Krawczyk 1999 27,80
8 Michał Czerwiński 2000 23,37 8 Ola Dąbrowska 1998 29,19
9 Maja Kołbon 2002 23,74 9 Jakub Kurzeja 2002 30,62
10 Patrycja Florek 2003 24,50 10 Patryk Gonet 2003 31,75
11 Jan Złocki 1999 24,62 11 Maja Kołbon 2002 32,68
12 Jakub Kurzeja 2002 25,26 12 Oliwia Homincik 2000 35,30
13 Dominika Stojak 2002 26,39 13 Patrycja Florek 2003 38,75
14 Oliwia Homincik 2000 27,15 14 Oskar Śledź 2001 41,50
15 Oskar Śledź 2001 36,33 15 Dominika Stojak 2002 1:25,63
  Poza Konkurencją  
    Mikołaj Wnęk 2004 36,56
          Sebastian Wielgus 2004 45,49

 

SLACK - LINY WSPINANIE - SKRZYNKI
kategoria: od lat 10 ( rocznik 2003 i starsze) kategoria: od lat 10 ( rocznik 2003 i starsze)
miejsce imię i nazwisko rocznik metry miejsce imię i nazwisko rocznik skrzynki
1 Ola Dąbrowska 1998 6,30 1 Dorota Wysowska 1997 20
2 Daniel Nawalany 2000 6,10 2 MichałCzerwiński 2000 16
3 MichałMazurkiewicz 2001 3,90 3 Albert Mężyk 1999 15
4 Oliwia Homincik 2000 2,80 3 Piotr Krawczyk 1999 15
5 Michał Czerwiński 2000 2,70 3 Patryk Gonet 2003 15
5 Jan Złocki 1999 2,70 4 MichałMazurkiewicz 2001 14
6 Dorota Wysowska 1997 2,60 4 Daniel Nawalany 2000 14
7 Albert Mężyk 1999 2,40 5 Dominika Stojak 2002 12
8 Piotr Krawczyk 1999 2,20 5 Ola Dąbrowska 1998 12
9 Patryk Gonet 2003 1,80 6 Jan Złocki 1999 10
10 Oskar Śledź 2001 1,60 7 Oliwia Homincik 2000 9
11 Maja Kołbon 2002 1,50 8 Oskar Śledź 2001 7
12 Dominika Stojak 2002 1,40 9 Patrycja Florek 2003 6
13 Jakub Kurzeja 2002 1,20 9 Jakub Kurzeja 2002 6
14 Patrycja Florek 2003 0,80        

 

SLALOM BIEG SLALOM HULAJNOGI
kategoria: rodzice - kobiety kategoria: rodzice - kobiety
miejsce imię i nazwisko czas miejsce imię i nazwisko czas
1 Jadwiga Homoncik 24,27 1 Aneta Poręba-Świgut 33,87
2 Aneta Poręba-Świgut 25,06 2 Jadwiga Homoncik 38,00
3 Justyna Wielgus 26,50 3 Justyna Wielgus 38,94
  4 Anna Stojak 1:24,93
     
WYŚCIG W WORKACH RINGO
kategoria: rodzice - kobiety kategoria: rodzice - kobiety
miejsce imię i nazwisko czas miejsce imię i nazwisko punkty
1 Iwona Mazurkiewicz 8,22 1 Marzena Gonet 10
2 Anna Wysowska 9,22 1 Jadwiga Homoncik 10
3 Justyna Wielgus 9,38 1 Iwona Mazurkiewicz 10
4 Marzena Gonet 10,78 1 Aneta Poręba-Świgut 10
5 Anna Stojak 11,29 2 Justyna Wielgus 8
      3 Anna Wysowska 7
4 Anna Stojak 6

 

SLACK - LINY

 

WSPINANIE - SKRZYNKI

kategoria: rodzice - kobiety kategoria: rodzice - kobiety
miejsce imię i nazwisko metry miejsce imię i nazwisko skrzynki
1 Justyna Wielgus 3,00 1 Justyna Wielgus 20
2 Aneta Poręba-Świgut 2,80 1 Jadwiga Homoncik 20
3 Jadwiga Homoncik 2,50 1 Anna Stojak 20
3 Anna Stojak 2,50 2 Aneta Poręba-Świgut 18
       
       
SLALOM BIEG SLALOM HULAJNOGI
kategoria: rodzice - mężczyźni kategoria: rodzice - mężczyźni
miejsce imię i nazwisko czas miejsce imię i nazwisko czas
1 Łukasz Nowak 20,76 1 Andrzej Mężyk 23,77
2 Andrzej Mężyk 21,00 2 Łukasz Nowak 24,14
3 Janusz Kołbon 21,13 3 Krzysztof Wnęk 24,37
4 Bartek Szufa 22,06 4 Janusz Kołbon 25,14
5 Michał Plenkiewicz 22,12 5 Michał Plenkiewicz 25,30
6 Zbigniew Nawalany 22,62 6 Bartek Szufa 27,13
7 Norwid Wielgus 23,86 7 Zbigniew Nawalany 34,50
8 Ryszard Stojak 25,49 8 Ryszard Stojak 47,37

 

WYŚCIG W WORKACH RINGO
kategoria: rodzice - mężczyźni kategoria: rodzice - mężczyźni
miejsce imię i nazwisko czas miejsce imię i nazwisko punkty
1 Bartek Szufa 5,78 1 Bartek Szufa 15
2 Michał Plenkiewicz 6,46 2 Michał Plenkiewicz 14
3 Andrzej Mężyk 6,53 3 Łukasz Nowak 8
4 Janusz Kołbon 6,85 4 Janusz Kołbon 7
5 Norwid Wielgus 6,94 4 Ryszard Stojak 7
6 Krzysztof Wnęk 7,22 5 Andrzej Mężyk 5
7 Łukasz Nowak 7,65 5 Krzysztof Wnęk 5
8 Ryszard Stojak 8,67 6 Norwid Wielgus 3

 

SLACK - LINY WSPINANIE - SKRZYNKI
kategoria: rodzice - mężczyźni kategoria: rodzice - mężczyźni
miejsce imię i nazwisko metry miejsce imię i nazwisko skrzynki
1 Janusz Kołbon 3,80 1 Łukasz Nowak 19
2 Andrzej Mężyk 3,00 2 Janusz Kołbon 17
3 Zbigniew Nawalany 2,80 3 Andrzej Mężyk 15
4 Bartek Szufa 2,70 3 Norwid Wielgus 15
5 Michał Plenkiewicz 2,60 4 Bartek Szufa 14
5 Norwid Wielgus 2,50 5 Michał Plenkiewicz 13
5 Łukasz Nowak 2,20 6 Ryszard Stojak 12
5 Ryszard Stojak 2,00