Młodzieżowy Puchar Polski ,,Puchar Klubu Sportowego Narciarnia Nowy Sącz”

Po raz drugi klub nasz dostąpił zaszczytu organizacji zawodów Młodzieżowego Pucharu Polski.
Pierwotnie impreza miała się odbyć w Rytrze ale ze względu na brak warunków przenieśliśmy ją do Kluszkowiec. 13 i 14 stycznia rozegrane zostały 2 slalomy. Pogoda potraktowała nas łaskawie. Było dosyć twardo, szczególnie w pierwszy dzień. Zawodniczki i zawodnicy Narciarni wypadli dobrze. Oliwka Wróbel zjechała brąz , Julka Włodarczyk była 4 przegrywając 3 miejsce stratą 0,09 sekundy. Werka Gazda uwierzyła w siebie i uzyskała 5 miejsce, a Paula Tylek mimo błędu przed metą zjechała 6 co potwierdziło jej dobrą formę. Karolka Jarząb była 10. Chłopaki spisali się również: Michał Czerwiński uzyskał 7 a Daniel Nawalany 9 rezultat. Piotrek Krawczyk walczy o punkty dające mu losowanie numeru w pierwszej grupie. Wiktor Szczygieł i Albercik Mężyk coraz pewniej czują się w zawodach tej rangi, a Ola Dąbrowska rozkręca się z zawodów na zawody. Wszyscy walczyli do upadłego! Jesteśmy mocniejsi z każdym dniem. W najnowszym rankingu Narciarnia zajmuje 4 miejsce w ,,generalce” tracąc  1 punkcik do Sieprawia.