Młodzieżowy Puchar Polski – Słotwiny

Pechowo wypadł nam tegoroczny debiut w Pucharze Polski. Organizator postanowił wprowadzić 2 slalomy giganty zamiast slalomu i slalomu giganta, co wybiło nas z rytmu. W planie mieliśmy przełamanie niedobrej passy. Od lat nie udaje się Narciarni uzyskać dobrego wyniku klubowego na Słotwinach. Nie potrafimy jeżdzić na płaskim i trzeba to koniecznie zmienić! Indywidualnie zachwycił występ Julki Włodarczyk, która dwa razy zajęła 4 miejsce, przegrywając 0,03 s medal w drugim dniu zawodów. W Krynicy reprezentowali nas: JUN C: Julka Włodarczyk, Wera Gazda, Michał Czerwiński, Wiktor Szczygieł, Daniel Nawalany, JUN B: Ola Dąbrowska, Karolina Jarząb, Paula Tylek, Oliwka Wróbel, Piotrek Krawczyk, Albert Mężyk. Klubowo Narciarnia jest na 6 miejscu z niewielka stratą do miejsca 5. Wyniki zawodów poniżej. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom. A teraz...do roboty  !...trener też!!!

Wyniki zawodów:

20.12.2013 - Juniorka B, Junior B, Juniorka C, Junior C ,