Inauguracja Młodzieżowego Pucharu Polski 2014/2015

Dzisiaj zakończyły się pierwsze zawody w cyklu Młodzieżowego Pucharu Polski w Narciarstwie Alpejskim. W  Suchem k. Poronina młodzicy i juniorzy młodsi walczyli w slalomie. Zawody odbywały się w sobotę i niedzielę w niezłych jak na obecną aurę warunkach.

Narciarnia zaprezentowała się nieźle.
W sobotnich zawodach nasi „jeźdźcy” uzyskali wyniki:

Jun. B: Oliwka Wróbel 4 miejsce, Piotrek Krawczyk 4 miejsce, Wiktor Szczygieł 14 miejsce, Daniel Nawalany 17 miejsce, Michał Czerwiński (po wywrotce) 22 miejsce, Ivo Soons 24 miejsce

Jun. C: Kasia Wójcik 5 miejsce, Marysia Soons 9 miejsce

zawodów nie ukończyli: Julka Włodarczyk i Albert Mężyk

a w niedzielę było tak:

Jun. B: Oliwka 4 miejsce, Julka 6 miejsce, Wiktor 13 miejsce, Michał 16 miejsce, Daniel 18 miejsce, Ivo 24 miejsce

Jun. C: Kasia 3 miejsce, Marysia 16 miejsce

slalomu nie udało się ukończyć: Piotrkowi i Albertowi

Gratulujemy wszystkim startu oraz wyników. Specjalne gratulacje należą się Piotrkowi Krawczykowi, który w sobotę uzyskał najlepszy czas drugiego przejazdu, a w niedzielę był o włos od 1  miejsca w obu wyścigach.
 Kasia Wójcik również zasługuje na specjalne wyróżnienie za uzyskany  wynik w swoim pierwszym występie w Pucharze Polski.