PUCHAR POLSKI W RYTRZE !

W dniach 3-4 lutego Narciarnia wspólnie ze stacją Ryterski Raj zorganizowała edycję Młodzieżowego Pucharu Polski, pod nazwą ,,Puchar Klubu Sportowego Narciarnia Nowy Sącz’’ TBS. Przez dwa słoneczne dni zawodnicy rywalizowali w slalomie gigancie na dobrze przygotowanej , twardej, szybkiej trasie w Rytrze. Wszyscy chcielibyśmy żeby giganty MPP odbywały się na takich właśnie trasach a najlepiej przy takiej aurze J. Impreza naprawdę nadzwyczajna. Wszystko udało się przeprowadzić sprawnie, fachowo i profesjonalnie, za co serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom, którzy pomogli Narciarni w pracy. Szczególne podziękowania dla Janusza Czerwińskiego, Marka Florka, Janusza Krawczyka, Andrzeja Mężyka, Toma Soons, Darka Wójcika oraz Wojtka Płoskonki. DZIĘKUJEMY FIRMIE ATC ZE STAREGO SĄCZA ZA UFUNDOWANIE PIĘKNYCH PUCHARÓW, a stacji Ryterski Raj za gościnę.

Nasze dzieciaki nie spisały się tak dobrze. Chyba syndrom własnego podwórka dał o sobie znać. Jedno wiemy na pewno każdy walczył na 100 % ! Nie udało się zdobyć żadnego medalu ale 8 z 13 startujących narciarzy uplasowało się w pierwszej piętnastce.
Gratulujemy wszystkim startującym w zawodach.

Wyniki w zakładce Nasze Sukcesy.