Obóz w Alpach

W ubiegłą sobotę powróciliśmy z ostatniego w tym roku obozu w Alpach. Tradycyjnie był to austriacki Stubai.
W cudownym słońcu, przy prawie pustych trasach wykonaliśmy kawał dobrej narciarskiej roboty. Udało się zrealizować 100% przewidzianego planu treningowego. Poza nartami wszyscy bawili się i uczyli w świetnej, radosnej atmosferze. W obozie brali udział zawodnicy: Emilka Żołądź, Ola Dąbrowska, Oliwka Wróbel, Werka Gazda, Julka Włodarczyk, Pati Florek, Wojtek ,,Plasky’’ Płoskonka- czołowy nasz master, męski ród Krawczyków czyli: Janusz Krawczyk- kolejny master i rodzic, Adam Krawczyk, Kamil Krawczyk, Piotrek Krawczyk oraz Albert Mężyk, Michał Czerwiński, Daniel Nawalany. Wojtek Wysowski jak zwykle pełnił rolę trenera i wychowawcy a Marek Florek- tata Patrycji asystował mu dzielnie. Janusz Krawczyk zrobił jak zwykle setki profesjonalnych fotek, które lada moment pojawią się w galerii. Na dole strony jest krótki filmik z treningu slalomu, za tydzień wrzucimy film z giganta. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nasza pracę swym wkładem. Wspaniali Rodzice i Sympatycy. Bez Was ,,Narciarnia’’ nie mogłaby istnieć. DZIĘKUJEMY.