Wakacje 2014 ...

...już prawie po. Nie dla wszystkich okres letni to ,,nic nie robienie''. Narciarze trenują cały rok!

Większość naszych dzieciaków ze wszystkich grup czas wakacji wykorzystuje pracowicie.

Trwa okres przygotowawczy. Treningi odbywają się na stadionie, w hali , co tydzień mamy wyjazdy rowerowe. Zajęcia dla obu sekcji wyczynowych ( starszej i młodszej ) prowadzi trener Wojtek, a dla sekcji sportowej trener Maciek. Oprócz treningów na miejscu były też obozy. Na początku lipca mieliśmy obóz narciarski na lodowcu Hintertux, gdzie nad techniką pracowali: Julka Włodarczyk, Kasia Wójcik, Patrycja Florek, Albert Mężyk, Michał Czerwiński oraz Alina Frołowa ( rosyjski przyczółek Narciarni ). W Gładyszowie byliśmy na tygodniowym obozie kondycyjnym gdzie pracowaliśmy 2 razy dziennie, a w czasie wolnym bawiliśmy się świetnie, korzystając z atrakcji Beskidu Niskiego. W Gładyszowie byliśmy w składzie: Oliwka, Julka, Kaśka, Marysia, Gabrysia, Piotrek, Albert, Wiktor, Michał, Ivo, Daniel. W sierpniu już śnieg. Julka, Patrycja, Kamil, Piotrek i Michał trenowali pod dachem w litewskich Druskiennikach na sztucznym, twardym śniegu. Na wszystkich obozach pracą z dzieciakami zajmował się trener Wojtek Wysowski, któremu w Gładyszowie pomagał kol. Maciek Więcek. Ostatni tydzień wakacji znowu spędzimy na Litwie, gdzie tym razem trenować będą: Julka, Kasia, Michał oraz Alina F. Zdjęcia z treningów, obozów w galerii.