WIOSNA … :-(

Sezon tegoroczny prawie za nami. Pod względem szkoleniowym czeka nas jeszcze ,,majówkowy” obóz na Stubai'u , na który wybierają się: Patrycja, Julka, Dorota, Piotrek, Albert oraz Kamil. Obóz poprowadzi jak zwykle szef szkolenia Wojtek Wysowski, a pomagał w pracy będzie p. Marek Florek. Przewidzieliśmy 6 dni na śniegu plus 1 dzień pauzy na odpoczynek. W Neustift tradycyjnie dołączy do Narciarni Alina Frołowa- trenująca z nami zawodniczka rosyjska z Skt. Petersburga ( dzieci znowu poduczą się rosyjskiego...).

Informujemy, że cykl przygotowań do nowego sezonu rozpocznie się treningiem 19 maja, a na sobotę i niedzielę 24 i 25 maja planujemy 2 dniową wycieczkę rowerową , na którą zapraszamy zawodników wszystkich grup oraz rodziców.

Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim naszym zawodnikom, dużym i małym za wysiłek, którego się podjęliście trenując i startując w zawodach. Dziękujemy rodzicom i wolontariuszom, którzy chętnie pomagali w pracy klubu.