Zagreb-Sljeme 18-19.02

Jutro gigant a pojutrze slalom. Zawodniczki Narciarni Oliwka Wróbel oraz Julka Włodarczyk reprezentują obecnie nasz kraj w prestiżowych dziecięcych zawodach FIS w chorwackim Zagrzebiu. Na stoku Crveni Spust gdzie rokrocznie odbywa się Puchar Świata nasze dziewczyny powalczą z najlepszymi w świecie w swoich wiekowych kategoriach. Trener Wojtek Wysowski, który jest z zawodniczkami na miejscu donosi, że stok jest niestety niezbyt twardy a i temperatura nie zapowiada zmian ale... nic to.
Walczcie Dziewczyny !

Z ostatniej chwili !

Wczoraj zakończyły się dziecięce zawody FIS w Zagrzebiu. W zawodach uczestniczyli reprezentanci 24 państw, między innymi : Francja, Słowenia, Chorwacja, Szwecja, Argentyna, Chile.

W slalomie Julka Włodarczyk zajęła doskonałą 6 lokatę, Oliwia Wróbel po dobrym pierwszym przejeździe ryzykując w drugim wypadła z trasy.

W gigancie Julka zdobyła 8 miejsce, Oliwia 14.

Gratulujemy serdecznie  dobrych wyników w międzynarodowym towarzystwie.