UROCZYSTE ZAKOŃCZENI LIGI MOZN 2014/2015

Zakończenie odbędzie się 16 maja 2015 o godzinie 11 na Zamku w Suchej Beskidzkiej.

Jak co roku nagradzanych będzie pierwszych 10 zawodników z każdej grupy wiekowej oraz czołówka biegaczy.

Program imprezy jest następujący:

- część oficjalna 11 do około 13

- po części oficjalnej spotkanie "przy kawie" dla trenerów, rodziców i gości ( zapraszają Burmistrz Suchej Beskidzkiej i Starosta Suski)

oraz grill dla zawodników i wszystkich chętnych

- około 13:30 zapraszamy na spotkanie z Panem Andrzejem Łodzińskim - Przewodniczącym Komisji Zjazdów PZN, który przedstawi

aktualną sytuację związaną z pracą komisji, szkoleniem, wyborem kadr i ogólną sytuacją panującą w naszym narciarstwie.

Bardzo liczymy na Wasz udział, tylko szerokie poparcie proponowanych zmian może doprowadzić do ożywienia Polskiego Narciarstwa Alpejskiego