Zakończenie tegorocznej Ligi MOZN w Nowym Sączu !

Jak zapewne wszyscy wiecie Klub Sportowy NARCIARNIA wraz z Małopolskim Okręgowym Związkiem Narciarskim jest współorganizatorem Uroczystego Zakończenia Sezonu i XXVI Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w Narciarstwie Zjazdowym. W uroczystości, która odbędzie się w sobotę 17.05 o godz.11.00 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu obecni będą: przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, Starostowie Powiatów, W-ce Prezydent Miasta Nowego Sącza, Wojewódzki Kurator Oświaty i Wychowania, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, przedstawiciele szkół miasta i regionu oraz wielu innych szacownych gości. Jak co roku nagrodzonych zostanie 10 najlepszych zawodników z każdej kategorii, 10 najlepszych klubów oraz szkół.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników naszego klubu także tych, którzy niedawno rozpoczęli swa przygodę z nartami, rodziców i sympatyków Narciarni.

Do zobaczenia w przyszła sobotę.