Oferta

Głównym celem działalności naszego klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży w narciarstwie zjazdowym. Zajęcia prowadzone są w grupach i obejmują naukę jazdy na nartach, doskonalenie techniki oraz przygotowanie do uprawiania narciarstwa wyczynowego i  uczestnictwa w zawodach Ligi Małopolskiego Okregowego Związku Narciarskiego,  Młodzieżowego Pucharu Polski oraz międzynarodowych  zawodach FIS. ,,Narciarnia” szkoli też grupę Masters , której członkowie startują w Amatorskich Mistrzostwach Polski oraz w zawodach międzynarodowych. Treningi ,,na śniegu’’ prowadzone są w zaprzyjaznionych stacjach, z wykorzystaniem analizy video, pomiaru czasu itp. Szkolenie prowadzimy w cyklu całorocznym, co umożliwia właściwe przygotowanie do sezonu zimowego oraz  poprawia ogólną sprawność fizyczną dzieci i młodzieży, jakże potrzebną w życiu codziennym. Od starożytności wiadomo, że ,,w zdrowym ciele zdrowy duch’’.W okresie przygotowawczym prowadzimy treningi ogólnorozwojowe i specjalistyczne.  Jeździmy na rolkach, rowerach, biegamy, skaczemy. Uprawiamy wspinaczkę sportową itp. Klub organizuje liczne wyjazdy treningowe na lodowce Austrii, Włoch, na halę narciarską do litewskich Druskiennik oraz do naszych sąsiadów Słowaków. Latem organizujemy obozy i  krótsze wypady ,,nad  wodę’’ gdzie pływamy na nartach wodnych, kajakach, uczymy się żeglarstwa, prowadzimy zajęcia kondycyjne, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Dla zainteresowanych firm, instytucji organizujemy zawody z profesjonalna obsługą sportowo-techniczną (ustawienie trasy, sędziowanie, pomiar czasu, videorejestracja , biuro zawodów itd.)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY